Piletid

Sündmusest

ASTERA Eesti Saunakultuuri Päevad Narvas on saunakultuuri propageerimine ja tutvustamine elamuslike saunakülastuste ja töötubade korraldamise abil. Innustame inimesi sauna nautima ja pakume huvilistele inspiratsiooni mobiilsete ja isetehtud saunade esitlemise ja proovimise näol. Kohapeal on külastajal loodud otsekontakt sauna omanikuga - võimalus uurida sauna rendi kohta või küsida ehituslikke nippe.  

 

Saunakultuuri Päevad 2022 on mobiilsete ja kohapeal ehitatud saunade paremik, rõõmsad inimesed ja uued teadmised saunadega seotud traditsioonidest, uskumustest ja tänapäeva tehnikatest nii saunaehituses kui turvalisusküsimustes. Nii sauna entusiastidele, eriliste sündmuste nautijatele kui väliskülaliste piirkonda toomiseks loodud pärandkultuuri sündmus toimub esmakordselt - Narva linnuses. Võimsate vaadetega ja ajalugu täis Põhjaõues.

 

Kaunimad vaated Narva jõele, Jaanilinnale ja eripalgelised saunad. Kivimüürid, linnuse õu, voolava jõe kohin ja kaunis Eesti piirilinn. Üks turvaline ala koos toitlustuse, joogipoolise ja lisa tegevustega. Auhinnamängud, saunameistritest avaliku elu tegelased ja töötoad pakuvad erinevaid elamusi. 

 

Saunakultuuri Päevade külastaja võib nautida kõiki erinevaid saunu, kuid ei pea seda tingimata tegema. Soovid lihtsalt osa saada melust, kuulata loenguid, lüüa aktiivselt kaasa töötubades või nautida alal toimuvaid võistlusi? Oled soojalt oodatud seda tegema. ASTRA Eesti Saunakultuuri Päevad on kogu pere sündmus, looduskaunis, imelises, kohas.

 

Saunakultuuri Päevad on Baltikumi üks suurimaid sauna sündmusi. Oleme Hiiumaal toimuva Saunakarika ja Otepää Euroopa Saunamaratoni sõbrad.

 

Külastaja ABC:

• Saunade külastamine toimub ujumisriietes

• Soovitame kaasa võtta saunalina ja plätud (soovi korral ka hommikumantel)

• Kohapeal on tasuta pakihoid ja riietumise telgid

• Arveldamine (söök/jook) toimub sularahas ja kaardiga

• Alal on puhkamiseks, ajaveetmiseks erinevaid võimalusi, sh batuudimaa lastele. Tagatud on välikäimlad.

• Pilet kehtib kolm tundi - pilet kaotab kehtivuse alalt väljudes

• Pere ühise ajaveetmise soodustamiseks on müügil soodsamad perepiletid