Piletid

Saunakultuur

Saunakultuuri päev tegeleb saunakultuuri propageerimise ja tutvustamisega elamuslike saunakülastuste ja töötubade korraldamise abil. Innustame inimesi sauna nautima ja pakume huvilistele inspiratsiooni mobiilsete ja isetehtud saunade esitlemise ja proovimise näol. Saunakultuuri päeval on külastajal otsekontakt sauna omanikuga - võimalus uurida sauna rendi kohta või küsida ehituslikke nippe.  

 

Saunakultuuri päev 2021 on mobiilsete ja kohapeal ehitatud saunade paremik, rõõmsad inimesed ja uued teadmised saunadega seotud traditsioonidest, uskumustest ja tänapäeva tehnikatest nii saunaehituses kui turvalisusküsimustes. Nii sauna entusiastidele, eriliste sündmuste nautijatele kui väliskülaliste piirkonda toomiseks loodud pärandkultuuri sündmus toimub esmakordselt. Virumaa kauneimal rannal, Võsul.

 

Merepiir, mitukümmend eripalgelist sauna. Rand, männilõhn ja merekohin. Üks piiratud ala koos toitlustuse, joogipoolise ja lisa tegevustega. 3X3 tänavakorvpalli turniirid, rammumeeste võistlus, auhinnamängud ja töötoad pakuvad erinevaid elamusi. Kokku kutsutud žürii valib lemmik saunad. Kuulutatakse välja Saunameistri tiitlid ja väljastatakse ihaldusväärsed auhinnad – kunstniku käsitööna valmistatud keraamiline saunakapp.

 

Saunakultuuri päeva külastaja võib külastada kõiki erinevaid saunu, kuid ei pea seda tingimata tegema. Soovid lihtsalt nautida melu, kuulata loengui, lüüa aktiivselt kaasa töötubades või nautida alal toimuvaid võistlusi? Oled soojalt oodatud seda tegema. Virumaa Saunakultuuri päev on kogu pere sündmus, looduskaunis kohas.

 

Saunakultuuri päev on meile teadaolevalt, külastajate arvult, Virumaa suurim sauna sündmus. Oleme Hiiumaal toimuva Saunakarika ja Otepää Euroopa Saunamaratoni ametlik koostööpartner.

 

Külastaja ABC:

• Saunade külastamine toimub ujumisriietes

• Soovitame kaasa võtta saunalina ja plätud (ala on liivane, vähese rohu ja niidetud kõrkjatega)

• Kohapeal on tasuta pakihoid ja riietumise telgid

• Arveldamine (söök/jook) toimub sularahas ja kaardiga

• Alal on puhkamiseks, ajaveetmiseks erinevaid võimalusi. Tagatud on välikäimlad.

• Päevapilet kaotab kehtivuse festivalialalt väljudes

• Võimalik on soetada VIP pilet, mis tagab piiramatu sisse ja väljapääsu

• Pere ühise ajaveetmise soodustamiseks on müügil soodsamad perepiletid