Piletid

Sündmusest

Eesti Saunakultuuri Päevad Narvas on saunakultuuri propageerimine ja tutvustamine elamuslike saunakülastuste ja töötubade korraldamise abil. Innustame inimesi sauna nautima ja pakume huvilistele inspiratsiooni mobiilsete ja isetehtud saunade esitlemise ja proovimise näol. Kohapeal on külastajal loodud otsekontakt sauna omanikuga - võimalus uurida sauna rendi kohta või küsida ehituslikke nippe.  

 

Saunakultuuri Päevad 2022 on mobiilsete ja kohapeal ehitatud saunade paremik, rõõmsad inimesed ja uued teadmised saunadega seotud traditsioonidest, uskumustest ja tänapäeva tehnikatest nii saunaehituses kui turvalisusküsimustes. Nii sauna entusiastidele, eriliste sündmuste nautijatele kui väliskülaliste piirkonda toomiseks loodud pärandkultuuri sündmus toimub esmakordselt - Narva promenaadi vahetus läheduses, Joaorus.

 

Kaunimad vaated Narva linnusele, Jaanilinnale ja mitukümmend eripalgelist sauna. Rand, voolava jõe kohin ja kaunis Eesti piirilinn. Üks turvaline ala koos toitlustuse, joogipoolise ja lisa tegevustega. Auhinnamängud, saunameistritest avaliku elu tegelased ja töötoad pakuvad erinevaid elamusi. Kokku kutsutud žürii valib lemmik saunad. Kuulutatakse välja Narva Saunameistri tiitlid ja väljastatakse ihaldusväärsed auhinnad – kunstniku käsitööna valmistatud keraamiline saunakapp.

 

Saunakultuuri Päevade külastaja võib nautida kõiki erinevaid saunu, kuid ei pea seda tingimata tegema. Soovid lihtsalt osa saada melust, kuulata loenguid, lüüa aktiivselt kaasa töötubades, nautida alal toimuvaid võistlusi või lasta pere noorimatel lustida batuudimaal? Oled soojalt oodatud seda tegema. Eesti Saunakultuuri Päevad on kogu pere sündmus, looduskaunis, imelises, kohas.

 

Saunakultuuri Päevad on Baltikumi üks suurimaid sauna sündmusi. Oleme Hiiumaal toimuva Saunakarika ja Otepää Euroopa Saunamaratoni ametlik koostööpartner.

 

Külastaja ABC:

• Saunade külastamine toimub ujumisriietes

• Soovitame kaasa võtta saunalina ja plätud (ala on liivane, vähese rohu ja väiksemate kividega, esineb kivist pinnast)

• Kohapeal on tasuta pakihoid ja riietumise telgid

• Arveldamine (söök/jook) toimub sularahas ja kaardiga

• Alal on puhkamiseks, ajaveetmiseks erinevaid võimalusi, sh batuudimaa lastele. Tagatud on välikäimlad.

• Päevapilet kaotab kehtivuse festivalialalt väljudes

• Võimalik on soetada VIP pilet, mis tagab piiramatu sisse ja väljapääsu

• Pere ühise ajaveetmise soodustamiseks on müügil soodsamad perepiletid